Lokal handowo-usługowy, SPRZEDAŻ, Stare Miasto,981000.00 PLN

Nr ogłoszenia: 5534

For English below

Retoryka 24 ma przyjemność zaprezentować lokal położony przy ulicy Krowoderskiej w Krakowie. Położony jest w apartamentowcu zlokalizowanym w centrum Krakowa. Lokal znajduje się w parterze budynku i posiada bezpośrednie wejście z chodnika. Lokal wyposażony jest w wentylację mechaniczną i częściowo klimatyzację. Do lokalu przypisane jest miejsce parkingowe w garażu wewnątrz budynku (dodatkowo płatne). Cena sprzedaży lokalu netto 9 900 PLN za m2 +23% VAT.

Retoryka 24 is pleased to present an apartment located at Krowoderska Street in Krakow. It is located in an apartment building located in the center of Krakow. The unit is located on the ground floor of the building and has direct access from the sidewalk. The premises are equipped with mechanical ventilation and partly air-conditioning. The premises are allocated parking space in the garage inside the building (additional fee). Price netto is 9 900 PLN / m2+ 23% VAT.

Prezentacja nieruchomości jest bezpłatna.
W przypadku wynajęcia mieszkania Biuro pobiera prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Biuro czynne pon-pt od 9.30 do 18 w pozostałych godzinach prosimy o kontakt mailowy wraz z podaniem numeru telefonu na biuro@bnretoryka24.pl. Z przyjemnością skontaktujemy się z Państwem

Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami na stronie www.bnretoryka24.pl

tel. 012/292-05-04 lub 012/423-05-04

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje

Powierzchnia: 99 m2
Powierzchnia działki: 0 m2

Lokalizacja

Krowoderska
Kraków małopolskie
Polska

Balkon/Taras

Parking

Winda

Recepcja/Ochrona

Napisz WiadomoscSzukasz ciekawych nieruchomości?